Mesaj gönder

HY Networks (Shanghai) Co., Ltd.

Yüksek performanslı fiber - karbon, aramid, UHMWPE

Sadık & Sorumluluk, İnovasyon ve Gelişim

Birlikte daha iyi çalışalım!

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: Huaiying
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 6000000-10000000
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
HY Networks (Shanghai) Co, Ltd aramid elyaf, karbon fiber, PE elyaf ve ilgili nihai ürünler konusunda uzmanlaşmış Ocak 2015 yılında kurulmuştur. Şanghay dış halka otoban A20 yakınlarındaki Putuo bölgesinde yer alan otel, Hongqiao havaalanına sadece 10 km uzaklıktadır.

Hızlı ve istikrarlı bir gelişimden sonra, 2009 yılından bu yana 8 yıl boyunca yüksek performanslı fiber alanında yer aldık, 50'den fazla firma ve sadık üreticinin desteğiyle iç pazarda yüksek performanslı elyaf ve ürün lideri tedarikçisi olarak hareket ediyor. bize iyi fiyatlar ve istikrarlı iyi kalite sunan, biz de müşteriye yapıcı öneriler sunmak ve toplam bir çözüm bulmasına yardımcı olmak.

Ruhumuz: "Sadık & Sorumluluk, İnovasyon & Gelişim". Tüm müşterilerden yüksek bir memnuniyet elde etmek için rekabetçi fiyat, mükemmel kalite ve en iyi hizmetleri sunacağız.

Geçmiş
2015 yılında inşa edildi

2015 yılında devralındı: 9 milyon, işi aramid elyafına odakla, aramid elyaf iplik markası Kolon, Taekwang ve Dupont, Teijin ve Huvis gibi başkalarını ithal et.

2016 yılında devrildi: 18 milyon, odak karbon elyaf iplik pazarını genişletmek, Toray, Aksaca ve Formasa gibi iplik markası ithal.

2017'de yeniden döndüm: 36 milyon, iş alanımıza UHMWPE elyafını ekle ve yılın ikinci yarısında ihracat işine başla.

2018: 36million'un ilk yarısında devralındı, 60'ın üzerindeki fabrikalarımızla derin bir işbirliği yürüttüm ve işi nihai ürünlere genişletip doğrudan yurtdışına ihraç ettik.

Hizmet
9 yıldan bu yana profesyonel bilgi birikimimiz ile yüksek performans liflerine ve göreceli nihai ürünlere odaklanarak, klinik taleplerine göre yeni ürünler geliştirmeye istekliyiz.

Ürünler:

rekabetçi fiyat ile kaliteli, müşterilerin uygulamasına göre profesyonel öneri ve tavsiye vererek, müşterilerden geri bildirim aldıktan sonra, bazı iyileştirme yapmak.

Hizmet:

hızlı yanıt, telefon, e-posta, whatsapp, skype, wechat ve QQ ile bizimle iletişime geçebilirsiniz, size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Malzemeyi deniz, hava ve kurye ile hacme ve ağırlığa göre sunmak için en iyi nakliye modunu önermek ve seçmek.

Ekibimiz
Genel Müdür:

Hedefi belirle ve ekibi hedefine ulaşması için yönlendir

İthalat ve yurtiçi satış departmanı:

Heracron, Acepara, Huvis, Toray, Dowaksa dahil karbon lifi içeren aramid lifi ithal ederek, nihai ürünler üretmek için yerli fabrikalara malzeme tedarik ediyoruz.

İhracat departmanı:

Hammaddeyi bizden alan ve ürünleri uluslararası maketlere satan iş ortaklarımız tarafından üretilen tüm nihai ürünlerin detaylarını birleştirmek

Muhasebe Bölümü:

Finansman ve muhasebe ile ilgili tüm işleri hesap yapmak, ödemeleri düzenlemek gibi yapın.

Yönetici departmanı:

yeni insanlar işe almak ve ekibi daha güçlü ve daha güçlü hale getirmek, tüm takıma destek olmak ve ayrıca değerlendirme yapmak

Branş şirketi:

Araç bakım ve onarımı, araba dekorasyonu vb.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin